Escort Bayan İlanları

Rus, Suriyeli, Türbanlı, Genç, Üniversiteli

30 Mayıs Yeni Yargı Reformu ve Af Kapsamında neler bulunuyor ne zaman açıklanıyor ?

Bir süredir mahküm yakınlarının 30 Mayıs tarihini heyecanla bekliyor. Bu yeni yargı reformunda neler bulunuyor ne gibi maddeler yer alıyor ve kimleri nasıl kapsıyor tüm detayları ile saat 14:00 itibari ile sayın cumhurbaşkanımız tarafından açıklanacak. Bu açıklamada binlerce kişinin gözleri ve yürekleri dayanamayacak bir beklenti de olduğu bir gerçek ve çok uzun zamandır mahkum yakınlarının beklediği bu af gerçekten çıkacak mı ?

30 Mayıs saat 14:00 da tüm beklentilere cevapların sunulacağı bir çok yaşlı gözün dineceği temennimiz olacaktır ancak bu af kapsamı nasıl olabilecek ? Hatırlarsanız daha önce dosya indirimi gibi kavramlar üzerinde durulduğunu hatırlıyoruz. Bu durumu MHP genel başkanı tarafından enine boyuna incelendiği arkadaşları ile bu çalışmaları ülke yararına olabilmesi için en ince ayrıntıları ile düzenlenmişti ve mahkum yakınları tarafından dört gözle beklenmekteydi ancak beklenildiği gibi olmadı ve seçim vaadi olarak sunulan af gerçekleşmemişti.

Bugün yani 30 Mayıs saat 14:00 itibari ile sayın Cumhurbaşkanımız gerekli tüm bilgi ve detayları bizzat kendi açıklayacak ve dosya indirimi yada genel af gibi nasıl bir yol izleneceği konusunda bilgi sahibi olacağız. Umarım tüm suçsuz ve topluma kazandırılmayı bekleyen nice mahkum için yeni bir başlangıç olur ve sevinçli haberler ile bekleyişin sevinç göz yaşlarına dönmesini temenni ederiz.

tr_TRTurkish